Cart

Kurumsal

about-present

Biz Kimiz,

 

20 senelik tecrübe birikimi ile 2018 yılında sektöre yeni yatırımlarla atılan ”Lacquer Ahşap- Solo Kapak”, Lake ve PVC kapak tasarım – üretim alanında en yenilikçi, modern ve hızlı teknikler kullanarak genç ve dinamik ekibi ile müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Proje yönetimi en başarılı şekilde düşünülmesi için, İmalathanesi, Üretim Birimi, Boyahanesi, Paketlemesi tek bir alanda toplanmış olup ulaştırma ve montaj aşamalarında hız ve memnuniyet amaçlanmıştır.

MİSYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, müşterilere en başarılı ve en hızlı yöntemlerle beklenilen çözümü sunan, Çeşitli lokasyonlar daki Bayilikleri ile müşteri memnuniyetini herşey den üstün tutan, kaliteli güçlü ve köklü, inovasyona açık yenilikçi, yaratıcı bir firma olmaktır.

VİZYON

Büyüyen sektörün ve dünyanın beklentisi olan teknolojiye ulaşmış olup, yenilikçi üretim sistemleri ile gelişime ve değişime açık, kendi sektöründe ulusal ve uluslararası alanlarda beklentiyi karşılayan, nitelik bakımından yüksek, güvenilir ve yenilikçi bir dünya markası yaratmaktır.

PROJELERİMİZ

html/css
Wordpress theme
Typhography
Brading
Joomla template
3d max
Photoshop Cs6
Magento theme